Pagina 1 van 1

Doe mee aan een slaaptest voor zwangere van Philips en verdien 100 euro

Geplaatst: wo 29 jul 2015, 23:13
door Lois
Philips wil stress tijdens het slapen meten bij vrouwen in verwachting. Je kunt heel makkelijk thuis deelnemen aan dit onderzoek, waar je vervolgens 100 euro vergoeding voor ontvangt. http://bit.ly/1D9upCV

Meedoen kan op een datum en tijdstip naar keuze in de komende maanden. Deelname kan gewoon thuis, een medewerker van Philips komt van te voren langs om alles uit te leggen.

Interesse? Meld je hier aan: http://bit.ly/1D9upCV

Re: Doe mee aan een slaaptest voor zwangere van Philips en verdien 100 euro

Geplaatst: vr 31 jul 2015, 14:14
door Sue-tje
Je krijgt een hoofdkapje op en die mag je de volgende dag pas weer af doen. Dus als deze medewerker om 2 uur smiddags komt, moet je de hele dag met dat ding op lopen? Die zijn gek ik pas.

Re: Doe mee aan een slaaptest voor zwangere van Philips en verdien 100 euro

Geplaatst: vr 31 jul 2015, 23:21
door Lois
Zal toch alleen tijdens het slapen zijn?

Re: Doe mee aan een slaaptest voor zwangere van Philips en verdien 100 euro

Geplaatst: zo 02 aug 2015, 16:37
door Sue-tje
medewerker komt lang en bevestigd het kapje op je hoofd. Volgende ochtend mag je hem zelf verwijderen. Dus als meneer of mevrouw smorgens of smiddags komt loop je de rest van de dag met zo'n kapje op.