Pagina 1 van 1

Cash4Ladies

Geplaatst: do 03 sep 2015, 19:43
door tietsia
Na eindeloos mails te hebben aangeklikt van cash4ladies eindelijk de € 10 euro grens bereikt voor uitbetaling. Helaas.......krijg ik dit in beeld: Uitbetalen is alleen mogelijk voor leden met een voldoende (minstens 5,5) accountscore. En die van mij haalt dat niet.
Ik moet dus nog veel meer doen op hun website om na een laatste uitbetaling in november 2013 mijn zuur verdiende geld te krijgen. Jammer dat ze dat niet ergens vermelden, transparantie, ho maar...... Hoe ik aan die score moet komen weet ik niet, wat ik wel weet is dat het klaar is met Cash4Ladies.

Re: Cash4Ladies

Geplaatst: do 03 sep 2015, 20:38
door Buijsje
Ja dat heb ik ook met verschillende kliksites, de meesten met 0,25 cent per klik zijn zo.
Je moet verschillende dingen doen om een hogere score te halen voor uitbetaling.
Het is niet eerlijk, ze moeten het beter vermelden.
Daarbij komt dat de mogelijkheden, die je hebt om je accountscore te verhogen een beetje dubieus zijn en ik er
liever niet aan begin, dus denk dat ik ze maar opzeg. Wel bitter als je er zo lang voor geklikt hebt en je een leuk
bedrag bij elkaar hebt.

Re: Cash4Ladies

Geplaatst: do 03 sep 2015, 21:45
door indy777
Heb m er ook al uitgegooid...om die accountscore te verhogen moet je idd deelnemen aan acties waarna ze je dan kunnen bellen of dat je ergens aanvast zit....waardeloos !

Re: Cash4Ladies

Geplaatst: zo 06 sep 2015, 21:19
door tietsia
Ben benieuwd hoe lang cash4ladies nog bestaat als ze deze praktijken er op na houden.

Re: Cash4Ladies

Geplaatst: zo 06 sep 2015, 21:24
door mwduin
Dit soort sites zijn je tijd echt niet waard.

Re: Cash4Ladies

Geplaatst: zo 06 sep 2015, 22:57
door Ghislaine
Ik doe af en toe een nieuwsbrief via hun site en kreeg gewoon 10 euro uitbetaald hoor netjes binnen een maand. Toen ik dat deelde kreeg ik gelijk weer een euro van ze dus dat schoot lekker op. Ik klik gewoon verder vind het prima gaan. Gaat overal langzaam toch die kliksite,s maar als je dat in je achterhoofd houd is het prima te doen.

Re: Cash4Ladies

Geplaatst: ma 07 sep 2015, 00:33
door kuikentje
zit al op 21 euro maar mijn accountscore is nog ver van de 5,5 vandaan :(

Re: Cash4Ladies

Geplaatst: ma 07 sep 2015, 09:56
door tietsia
Ja, dan zit er niets anders op dan maar van alles te gaan doen op de site met als gevolg een stuit aan e-mail.

Re: Cash4Ladies

Geplaatst: wo 16 sep 2015, 19:32
door Buijsje
Nou ik heb het nu helemaal gehad met dit soort kliksites.
Kreeg vandaag bericht van myclics dat ik helemaal geen vergoeding (was 0,25) meer krijg vanwege mijn slechte accountscore.
Heb iets van € 8,25 bij elkaar gesprokkeld, maar ga er niet meer mee door, jammer van zo'n bedrag, maar ik laat me niet voorschrijven
wat ik te doen heb. Er zijn genoeg kliksites waar je €0,01 per klik krijgt en je 3 of 4 mails per dag krijgt, daar ga ik dan liever voor.
Het zelfde geldt voor Ladymail, Mailbeurs, Centmail, Extraeuro, Dutcheuro en Cashhier.
Had overal al aardig wat bij elkaar geklikt, maar ik vind het genoeg zo.