Pagina 1 van 3

OT: V&D faillisements uitverkoop

Geplaatst: di 08 mar 2016, 17:17
door koekje

Re: OT: V&D mogelijk binnenkort faillisements uitverkoop

Geplaatst: vr 18 mar 2016, 20:17
door ikka
V&D houdt laatste uitverkoop

De curatoren van V&D hebben laten weten dat alle warenhuizen van de failliete keten tijdelijk heropend worden voor een liquidatie-uitverkoop.

Klik hieronder om te downloaden:
Openingsdagen winkels.docx.doc zie http://www.telegraaf.nl/dft/25426564/__ ... oop__.html
Alle 62 warenhuizen van V&D zullen op 23, 24 en 25 maart gefaseerd open gaan voor een periode van drie of vier weken, afhankelijk van de vestiging. Zie het bijgevoegde document van de curator voor de openings- en sluitingsdagen van de uitverkoop in de verschillende warenhuizen.

Re: OT: V&D binnenkort faillisements uitverkoop

Geplaatst: za 19 mar 2016, 13:44
door Florence
Weet iemand wat format 1 , 2 of 3 betekent?

(update)

Geplaatst: di 22 mar 2016, 21:10
door koekje

Re: OT: V&D faillisements uitverkoop (update)

Geplaatst: wo 23 mar 2016, 11:38
door feelings
Ikzelf ga hier niet naar toe. Vind het toch moeilijk als een bedrijf failliet is gegaan.

Re: OT: V&D binnenkort faillisements uitverkoop

Geplaatst: wo 23 mar 2016, 11:39
door Marry
Florence schreef:Weet iemand wat format 1 , 2 of 3 betekent?
Dat is de grote van het assortiment wat ze er nog hebben

Re: OT: V&D faillisements uitverkoop (update)

Geplaatst: wo 23 mar 2016, 12:02
door kamta2000
Werkelijk een gekkenhuis bij onze V&D. Ik fietste er net langs, denk dat het meer richting 1000 ging dan in honderden mensen. Er paste geen fiets meer in de straat

Re: OT: V&D faillisements uitverkoop (update)

Geplaatst: wo 23 mar 2016, 12:22
door kuikentje
lees op twitter dat het maar gaat om 20% korting op de prijs dus mensen rennen een beetje voor niets

Re: OT: V&D faillisements uitverkoop (update)

Geplaatst: wo 23 mar 2016, 13:09
door Miranda
In de winkel staat 20% discount lowest market price. Het was enorm druk een uur voor openen al een hele dikke rij. En wachttijden bij de kassa zeker een half uur.

Maar ik heb 4 boxershorts kunnen krijgen 2 voor 10 euro dus met 20% korting had ik op 16 euro's gerekend ik hoefde echter maar 6 te betalen.

Blijkt dus dat je aan de kassa echt veeeeel meer korting krijgt.

Dus de gok gewaagd om nogmaals de lange rij te trotseren omdat ik ook stabilo stiften in roletui zag van 23,95 normaal. Hopende dat de korting toch meer was dan 20% en wat bleek ik moest 9 euro betalen. En overal op internet staan ze inderdaad voor 24 euro.

De winkel (deventer) zag er nog redelijk hetzelfde uit alleen boven was een groot deel leeg de la Place weg en veel merkkleding weggehaald.

Ik ben dus heel blij!! Dat was het gekkenhuis en het megalang wachten bij de kassa voor mij toch wel waard.

En je weet je werkelijke korting dus pas bij de kassa. ;-)

Re: OT: V&D faillisements uitverkoop (update)

Geplaatst: wo 23 mar 2016, 14:05
door zonnetje24
we zijn ook even geweest, mijn dochter gaat naar Frankrijk deze zomer, 8 weken werken.
Dus moesten een grote koffer, nou van 79,95 voor maar 28 euro.
Daar wilde ik wel even een uur in de rij bij de kassa staan