https://scoupy.com/nl/#/kortingscode/sc ... 2/49956/co
Check jouw winkel op diepvriessnacks & verdien €2,-
Wil jij €2,- verdienen? Controleer dan het schap met diepvriessnacks in jouw supermarkt!
Met deze Winkel Checker willen we graag weten hoe het schap met diepvriessnacks eruit ziet. Het werkt heel eenvoudig. Je maakt met je smartphone één foto van het schap, beantwoordt één vraag en upload een foto van je kassabon.
Ga deze dagen naar de winkel
Deze actie loopt t/m zondag 1 juli en per genoemde supermarkt hebben we maar 1 beloning klaar staan! Claim dus snel jouw supermarkt en dien jouw kassabon binnen 2 uur na het claimen in om jouw beloning te ontvangen. Wanneer je de opdracht goed hebt uitgevoerd, ontvang je de beloning van €2,- binnen 48 uur op je rekening.
---
Meerdere mensen die problemen hebben met de winkelchecks van Scoupy? Krijg een algemene niets zeggende afwijzing. Juist mijn best gedaan om een foto aan te leveren waar je de schapkaartjes op kan lezen. Enige wat ik kan bedenken is geen filiaalgegevens zichtbaar op bon, maar dat zet deze supermarkt er nooit op?
Scoupy Exclusief: Winkelcheck Diepvriessnacks en verdien 2 euro
Re: Scoupy Exclusief: Winkelcheck Diepvriessnacks en verdien 2 euro
Ik heb meegedaan aan de andere winkelchecker actie begin deze week van Jan Linders maar na het insturen niks meer gehoord en actie is verdwenen. Sowieso erg vaag dat winkel claimen gebeuren. Volgens mij is het wie het eerste de foto's upload de winnaar.
-
- Berichten: 5142
- Lid geworden op: di 29 sep 2015, 12:59
- Has thanked: 44 times
- Been thanked: 44 times
Re: Scoupy Exclusief: Winkelcheck Diepvriessnacks en verdien 2 euro
Gisteren waren 2 winkels hier in de plaats geclaimd en later weer vrij dus heb een gokje gewaagd bij 1. Ook ik heb geen geluk met foto's, want er werd bijna gelijk afgekeurd om onbekende reden. Zij willen nu een foto op bepaalde manier, maar gaat bijna niet vanwege meerdere redenen.Deezers schreef:Ik heb meegedaan aan de andere winkelchecker actie begin deze week van Jan Linders maar na het insturen niks meer gehoord en actie is verdwenen. Sowieso erg vaag dat winkel claimen gebeuren. Volgens mij is het wie het eerste de foto's upload de winnaar.



-
- Berichten: 5142
- Lid geworden op: di 29 sep 2015, 12:59
- Has thanked: 44 times
- Been thanked: 44 times
Re: Scoupy Exclusief: Winkelcheck Diepvriessnacks en verdien 2 euro
Ik snap het niet meer. Niets gehoord, maar krijg toch 2 euro op mijn rekening gestort door Scoupy. Ben blij, maar volgende keer doe ik niet meer mee want vind het te verwarrend.
Re: Scoupy Exclusief: Winkelcheck Diepvriessnacks en verdien 2 euro
Waardeloze actie deze keer. Maar drie winkels in de gehele stad om aan de Checker te kunnen deelnemen, en die zijn al dagenlang 'geclaimd'.