http://www.schiphol.nl/Reizigers/OpSchi ... ndagen.htm
http://www.schiphol.nl/Reizigers/OpSchi ... ndagen.htm
Over de Superburendagen
Toren Schiphol
Waarom en voor wie?
Schiphol viert haar 100e verjaardag. Om jou als buurman/buurvrouw te bedanken voor een eeuw buurschap, nodigen wij je graag uit voor de Superburendagen. Woon je op een van deze postcodes en ben je ouder dan 6 jaar? Dan ben je meer dan welkom om bij ons een kijkje achter de schermen te nemen.
Wat en wanneer?
Op zaterdag 17 september en zondag 18 september ben je van harte welkom op de Superburendagen.
Programma
Taart, film en unieke kijkjes achter de schermen;
Het programma start elk kwartier vanaf
9.30 uur (tot 15.30 uur);
Het programma duurt ongeveer 2 uur.
Bekijk het hele programma
Waar?
De Superburendagen vinden plaats in het OT-gebouw, aan de Sloterweg 432, Badhoevedorp.
Aanmelden
Vanaf 1 augustus 2016 om 12.00 uur kun je aanmelden voor een vaste dag en tijdstip. Bedenk alvast welk moment jou het beste uitkomt. Het programma duurt ongeveer 2 uur.
Er is beperkte ruimte voor de burendagen. Bij grote belangstelling richten we ons in 1e instantie op onze directe buren: bewoners uit Aalsmeer, Haarlemmermeer, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Amsterdam, Amstelveen, Kaag en Braassem & Uithoorn. Bij voldoende plekken is er ruimte voor geïnteresseerden uit aangrenzende gemeenten van de hierboven genoemde regio’s.
aanmelden
Auto
Je kunt parkeren bij de betaalde parkeerplaatsen rondom Schiphol Plaza. Kijk op Schiphol Parkeren voor de exacte locaties.
Let op! Je kunt niet met de auto bij het evenemententerrein komen. Schiphol zet speciale pendelbussen in. Neem de pendelbus vanaf het Koeriersplein bij Aankomst 4 op Schiphol Plaza.
Fiets
Kom je met de fiets? Dat kan! Plan hier je route. Het adres van de locatie is: Sloterweg 432, Badhoevedorp.