Hij is er weer: het leukste Limited Edition parfum van het jaar! Elk jaar wordt mijn favoriete parfum van Marc Jacobs in een ander jasje gestoken. De uitvoering die dit jaar gelimiteerde tijd te koop zal zijn, is ijzig koud, heerlijk fris en lekker zoet. En het leuke is, om de komst van Marc Jacobs Daisy Sorbet te vieren, kun je van 12 t/m 15 maart een ijsje komen eten en ook nog prijzen winnen in verschillende Bijenkorf filialen.
Tussen 12 en 15 maart staat er in de Bijenkorf Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Eindhoven tussen 13:00 en 17:00 uur een ijscoman van Talamini Gelato (zonder kunstmatige geur-, kleur- en smaakstoffen) waar je een sorbetijsje kunt halen.
Als je een leuke instagram foto plaatst met de Marc Jacobs Daisy Sorbet geuren en/of de ijskar met de hashtag #MJDaisyChainAMS, kun je kans maken op een Marc Jacobs geurenpakket. Elk uur wordt er een pakket verloot!
http://frame.bloglovin.com/?post=422869 ... k=0&user=0